Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Nāc mācīties Latgales Industriālajā tehnikumā!
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Parakstīts sadarbības līgums ar SIA XTM

15.06.2021

Saņemts dāvinājums betonēšanas jomas moduļu kvalitatīvākai apguvei un uzsākta veiksmīga sadarbība ar SIA "XTM".
2021.gads Daugavpils būvniecības tehnikumam aizsākās ar veiksmīgu sadarbības attiecību izveidi ar SIA "XTM" uzņēmuma pārstāvjiem. SIA "XTM" ir starptautisks uzņēmums, kurš darbojas Būvniecības nozarē, kura biroji atrodas Oslo, Stokholmā un Rīgā. Uzņēmumam ir plašs betonēšanas pakalpojumu klāsts — no ēku pamatiem un grīdām līdz daudzstāvu ēkām un pat sarežģītām tiltu konstrukcijām. SIA "XTM" sadarbojas ar industriāliem un komerciāliem klientiem, kā arī pašvaldību un valsts iestādēm Zviedrijā un Norvēģijā.
SIA "XTM" ir ieinteresēts kvalificētu darbinieku piesaistei savā uzņēmumā, tāpēc esam gandarīti par to, ka tieši Daugavpils būvniecības tehnikums ir parakstījis sadarbības līgumu ar uzņēmumu, gan par izglītības programmu Betonētājiem satura izstrādi, gan arī par izglītojamo piesaisti praksei uzņēmumā un DVB īstenošanai kopīgiem spēkiem.  Kopīgiem spēkiem meklējam arī virzienus, kā uzsākt tieši uzņēmuma vajadzībās orientētu izglītības programmu izstrādi uzņēmuma darbinieku prasmju pilnveidei un zināšanu paaugstināšanai.

Jauno speciālistu piesaistei uzņēmums velta daudz uzmanības, tāpēc uzņēmuma pārstāvji, izpilddirektors Gatis Jurisons un personāla vadītāja Inese Kluce 15.06.2021. ieradās Tehnikumā ar dāvinājumu betonētāju profesijas moduļu kvalitatīvākas apguves nodrošināšanai.

Esam gandarīti, par izrādīto atbalstu un ar lielām cerībām raugāmies sadarbības attīstībā, kas ļaus kopīgiem spēkiem paaugstināt betonētāja profesijas prestižu un akcentēs šādu profesionāļu nepieciešamību Latvijas un Skandināvijas valstu darba tirgū.


Lai viss izdodas! Pateicamies SIA "XTM" par izrādīto uzticību mums!

Sagatavoja: Oksana Soročina
direktores vietniece izglītības jomā
« atpakaļ