Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Nāc mācīties Latgales Industriālajā tehnikumā!
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Ekskursija uz Bauskas pili un filmu parku "Cinevilla"

30.09.2021
 

2021.gada 30.septembrī Daugavpils būvniecības tehnikuma grupas 1-04 un 2-03 audzēkņi, programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros devās aizraujošās ekskursijā uz Bauskas pili un filmu parku “Cinevilla”.

 Bauskas pils šajā Rudenīgajā gadalaikā burtiski apbūra ar savu krāšņumu, pateicoties gleznainajām ainavām tika uzņemta ne viena vien bilde.

Audzēkņi Ģidu pavadībā tika iepazīstināti ar Bauskas pili, gan ar tās arhitektūru, vēsturi, galma ļaudīm, valdniekiem. Ekskursijas gaitā tika apskatīti dažādi vizuālie mūra krāšņu dizaini, trauki, lodes, gultas, kurās gulēja pils iemītnieki, ka arī  kādos apģērbos un ar kādām kurpēm tika staigāts. Pēc ekskursijas audzēkņi uzkāpa tornī, pa kuru pavērās brīnišķīgs skats no augšas.

Nākamā mūsu Apskates vieta bija filmu parks “Cinevilla”. Audzēkņiem bija iespēja apskatīt filmēšanas paviljonus un dekorācijas, kuras izmantoja  zināmās latviešu filmās, kā “Rīgas sargi”, “Sapņu komanda 1935, “Nameja gredzens”, “Rūdolfa mantojums” u.c.

Pēc filmu parka apskates, bija audzēkņiem bija iespēja pašiem iejusties aktieru lomā, un filmēties īsās epizodēs. Pozitīvas emocijas un smieklu deva tika uzlādēta līdz pat atpakaļ ceļam uz mājām.


Fotogalerija


Sagatavoja

Profesionālās izglītības skolotāja

Sarmīte Meļnikova

« atpakaļ