Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Nāc mācīties Latgales Industriālajā tehnikumā!
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Erasmus+ profesionālās pilnveides kursi Grieķijā

17.11.2021
 

Erasmus+ programmas projekta “Konkurētspējīga izglītība nākotnes profesionāļiem” ietvaros Daugavpils būvniecības tehnikuma interešu izglītības skolotāja Ilona Kiruka no 6. līdz 14. novembrim piedalījās profesionālās meistarības pilnveides kursos “Melodiska klase - mūzika kā nozīmīgs mācīšanās mācību līdzeklis” Kalamatā, Grieķijā. 

Stāsta I.Kiruka:

 „Kursu mērķis bija akcentēt mūzikas nozīmi mācīšanas procesā, apskatīt jaunas stratēģijas un mācību metodes. Pētījumi liecina, ka mūzika uzlabo kognitīvo evolūciju, attīsta kritisko domāšanu, veicina pašcieņu un starpkultūru izpratni. Kursu laikā mēs iepazināmies ar labās prakses piemēriem starptautiskā vidē un izzinājām pielietojamo metodiku daudzveidību. Bija iespēja apmeklēt mūzikas stundu Kalamatas 5o skolā un iesaistīties mācību procesā. Tas bija interesanti.

Tā bija unikālā iespēja iepazīties ar grieķu kultūru un tradīcijām, apmeklēt vēsturiski nozīmīgas vietas, apskatīt pilsētas arhitektūru, iemācīties dejot grieķu dejas. Bija ļoti interesanti iepazīt cilvēkus no citām valstīm un apmainīties ar  kontaktiem tālākai sadarbībai.  

Prezentējot savu mājas darbu, es nodziedāju visiem kursu dalībniekiem saksofona un akordeona pavadījumā divas dziesmas grieķu valodā.”

Kursos piedalījās skolotāji no Nīderlandes, Polijas, Spānijas, Itālijas, Francijas, Lietuvas, Vācijas un Latvijas.

 

  
  

Sagatavoja:

Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļa

projekti@dbt.lv

« atpakaļ