Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Nāc mācīties Latgales Industriālajā tehnikumā!
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Notiks starptautiskās trīscīņas sacensības „Triple combination competition”

23.11.2021
No 29.novembra līdz 3.decembrim norisināsies Daugavpils būvniecības tehnikuma organizētās starptautiskās trīscīņas sacensības „Triple combination competition”, kur par uzvaru cīnīsies dalībnieki no Latvijas, Polijas, Lietuvas, Horvātijas, Kanāriju salām, Kazahstānas, Moldovas, Vācijas un Gruzijas.

Šī ir jau otrā reize, kad starptautiska mēroga sacensības norisināsies tiešsaistē, katram dalībniekam esot savā valstī, bet pirmo reizi ar tik lielu dalībnieku skaitu – 10 komandām.

Kā parādījušas šī mācību gada sagatavošanās sacensības, „Trīscīņas sacensības” tehnikuma ietvaros un „Stiprinieks 2021” valsts mērogā, tā ir laba un caurskatāma pieredze, ļaujot arī katram dalībniekam un trenerim vērot, kā uzdevumu veic konkurenti.

Sacensību laikā dalībnieki veiks trīs disciplīnas – pietupienus, atspiešanos un preses vingrinājumus. Katrai disciplīnai tiks dots 10 minūšu izpildes laiks, kurā jāveic uzdevumi pēc iespējas vairāk reižu.

Dalībniekus sagaida gan veicināšanas dāvanas, gan arī vērtīgas balvas pirmo trīs vietu ieguvējiem komandu un individuālajā vērtējumā.

Komanda ar lielāko punktu skaitu iegūs īpaši izstrādāto uzvarētāju kausu no „Nester Custom Design art gallery”.


« atpakaļ