Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
UZŅEMŠANA 2024./2025.m.g. no 17. jūnija līdz 20. augustam. Vairāk informācijas -> SPIED ŠEIT!
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Noticis ikgadējais Vakanču gadatirgus

10.12.2021
 
10. decembrī notika pasākums “Vakanču gadatirgus”, kurā laikā tehnikuma izglītojamajiem bija iespēja uzzināt ne tikai par uzņēmumu Rem Pro, Derex, Lagron, Fortum un Stars Met darbu, bet arī par aktuālākajām vakancēm šajos uzņēmumos.

Pasākums sākās ar Nodarbinātības Valsts aģentūras karjeras konsultantes Ināras Puļaho prezentāciju, kur viņa stāstīja par darba tirgū Latvijā, kā arī iepazīstināja ar CV un motivācijas vēstules sagatavošanas principiem, izplātītākajām kļūdām un piemēriem.

SIA Rem Pro un SIA Fortum pārstāvjes Natalja Logina un Natalja Maksimova stāstīja par uzņēmumiem, kas galvenokārt, nodarbojas ar projektēšanu, kā arī iepazīstināja ar vakancēm akcentējot, ka īpaši nepieciešami speciālisti, kuri prot strādāt ar MS Office un Auto Cad programmām.

SIA Derex pārstāve Aija Pūga stāstīja par uzņēmuma darbu Latvijā un ārzemēs, kur uzņēmuma darbiniekiem tiek segti gan ceļa izdevumi, gan dzīvošanas izmakas un apdrošināšana. Uzņēmums piedāvā vakances ceļu būvtehniķiem.

Par aktuālākajām vakancēm apdares darbu tehniķiem, ēku būvtehniķiem un arhitektūras tehniķiem stāstīja uzņēmuma SIA Lagron administratīvais direktors Aleksejs Semjonovs. Daudz jautājumu no izglītojamajiem bija par vasaras darba iespējām, un iespējām darbu apvienot ar mācībām.

SIA Stars Met pārstāve Jūlija Smuļko iepazīstināja ar vakancēm metinātājiem, tērauda konstrukciju montieriem un būvkonstrukciju montētājiem.

Uzņēmuma SIA Fortum pārstāvē Nataļja Maksimova mudināja jauniešus būt aktīviem, mudināja attīstīt jaunas prasmes, nebaidīties rakstīt un sūtīt savus CV, jo “atrod tikai tas, kurš meklē”.

Pasākumā piedalījās audzēkņi, kuri apgūst šādas kvalifikācijas: ceļu būvtehniķis, ēku būvtehniķis, interjera dizainera asistents, arhitektūras tehniķis, apdares darbu tehniķis, inženierkomunikāciju tehniķis, autodiagnostiķis, lokmetinātājs TIG/MAG.

Tehnikuma pedagogi karjeras konsultanti aicina, jautājumu gadījumā un, lai iegūtu papildus informāciju par uzņēmumiem, vakancēm un kontaktiem, griezties tehnikuma Komunikācijas un karjeras centrā, kur katram ir iespēja saņemt arī konsultāciju sava CV sastādīšanai.

Sagatavoja:
pedagogs karjeras konsultants
Jeļena Viršuta


 


 

 

« atpakaļ