Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Notiks pasākums “Augstākā izglītība - investīcija Tavā nākotnē”

09.03.2022
 
10.03. un 11.03.2022. notiks tiešsaistes karjeras atbalsta pasākums “Augstākā izglītība - investīcija Tavā nākotnē” Daugavpils būvniecības tehnikumā, kura mērķis ir iepazīstināt tehnikuma audzēkņus ar tālākizglītības iespējām un tās daudzveidību.

Pirmajā pasākuma dienā notiks tikšanās ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) “Transportbūves”, “Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģija” un “Būvniecība” programmu un Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) “Būvniecība” un “Vide un ūdenssaimniecība” programmu pārstāvjiem ar tehnikuma audzēkņiem, kuri iegūst “Ceļu būvtehniķis “, “Apdares darbu tehniķis”, „Inženiersistēmu būvtehniķis” kvalifikācijas. Tikšanās laikā jaunieši uzzinās par tālākizglītības iespējām viņu izvēlētajā profesijā.

Otrajā pasākuma dienā, 11.03. plkst. 10:00-10:40, notiks tikšanās ar RTU  "Arhitektūra" un LLU “Dizains un amatniecība” programmas pārstāvjiem, lai tehnikuma topošajiem arhitektūras tehniķiem, interjera dizainera asistentiem un interjera dizaina speciālistiem būtu iespēja uzzināt par izglītības iespējām izvēlētajā nozarē.

Dalība pasākumā notiks gan organizēti, mācību stundu ietvaros, piedaloties no tehnikuma klasēm, gan individuāli tiem, kuri šobrīd atrodas attālināti, aktivizējot saiti, kura nosūtīta tehnikuma audzēkņiem e-klases pastā.

Augstākā izglītība vienmēr ir labs ieguldījums karjeras ceļā, tādēļ novēlām, lai ikviens dalībnieks iegūst no pasākuma jaunas zināšanas, iedvesmu un pārdomas nākotnei!


Komunikācijas un karjeras centrs  

« atpakaļ