Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Vai es gribu studēt...

21.02.2023

2002.gada 4.aprīlis bija diena, kad Vilis un Marta Vītoli nolēma nodibināt Vītolu fondu ar mērķi  - stipendiju veidā palīdzēt spējīgiem, centīgiem jauniešiem iegūt augstāko izglītību Latvijas augstskolās. Vītolu ģimenes iniciatīva rada atsauksmi daudzu cilvēku sirdīs, kuri vēlas palīdzēt Latvijas jauniešiem.

Lai iegūtu stipendiju, kandidātam jāatbilst fonda izstrādātajiem kritērijiem: labi mācību rezultāti (vidējā atzīme 7,5 vai augstāk); apgrūtināti sociālie un materiālie apstākļi; panākumi mācību olimpiādēs, aktīvi piedalās tehnikuma dzīvē.

Daudzi mūsu tehnikuma audzēkņi vēlas turpināt iegūt izglītību augstākajās mācību iestādēs. Tāpēc 21. februārī Audzināšanas daļas koordinatore Veronika Mamedova rīkoja tikšanos ar 4.kursu izglītojamajiem, lai pastāstītu par iespējām, ko dot Vītolu stipendija, kā to iegūt. Viņa dalījās pieredzē, jo pati bija stipendiāte.

Karjeras konsultante Darja Maļinovska pastāstīja kādas iespējas ir iegūt izglītību Latvijā. Viņa sniedza informāciju par koledžām, augstskolām, universitāti un institūtiem.

LIT direktore Ināra Ostrovska aicināja klātesošos saprast, cik svarīga ir izglītība katra cilvēka dzīvē. Viņa ieteica katram izvēlēties profesiju, kas atbilst personiskajām interesēm un iedrošināja nebaidīties no pārmaiņām, izmantot iespējas.

 

Vispārējas vidējās izglītības skolotāja Iveta Kriškijāne.

« atpakaļ