Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Seminārs profesionālās izglītības pedagogiem un izglītojamajiem

24.03.2023
 
23.martā Latgales Industriālajā tehnikumā, sadarbībā ar SIA Atlas Baltic, notika profesionālās pilnveides praktiskais seminārs pedagogiem un izglītojamajiem.
Semināra mērķis bija iepazīstināt pedagogus un izglītojamos ar jaunajām tehnoloģijām un materiāliem būvniecībā, ko piedāvā būvmateriālu kompānija Atlas, kā arī praktiski izmēģināt jauno materiālu pielietošanu, izprast to priekšrocības. Semināru vadīja Atlas Baltic tehniskais konsultants Aleksandr Posled (Polija).
Uzņēmums ATLAS ir lielākais celtniecības ķīmijas ražotājs Polijā, kas piedāvā visaugstākās kvalitātes būvmateriālus un meklē risinājumus sarežģītām būvniecības problēmām.
Seminārā tika prezentēta grunts, pielietojot kuru, var noflīzēt pat stikla virsmu, ātri cietējošais sauss maisījums grīdai, ATLAS universālā bituma masa, kas pielietojama pamatu un citu minerālu pamatņu hidroizolācijas izveidei un ātri cietējošā līme. A. Posled skaidroja un rādīja, kā pareizi sajaukt maisījumu un pārbaudīt, vai tā konsistence ir pareiza, kā atvērt maisu, lai būtu ērtāk to pārvietot u.c. Jaunieši atbildēja uz A. Posleda jautājumiem gan par zīmēm uz būvmateriālu iepakojumiem, gan par noteiktā instrumenta izvēli un epoksīda sveķiem. Arī lektoram tika uzdoti vairāki jautājumi par būvmateriālu pielietojumu. Semināra beigās tiem, kuri aktīvi piedalījās diskusijā un praktiski darbojās, tika pasniegtas dažādas balvas.
Jaunieši un pedagogi guva jaunu pieredzi un pateicās semināra vadītājam, kurš savukārt izteica vēlmi nākamajā mācību gadā atbraukt un novadīt Meistarklasi.
Pateicamies par sadarbību un semināra īstenošanu Atlas Baltic tehniskajam konsultantam A.Posled un klientu menedžerim V.Romaņenko.
    
Fotogalerija « atpakaļ