Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
UZŅEMŠANA 2024./2025.m.g. no 17. jūnija. Vairāk informācijas -> SPIED ŠEIT!
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Erasmus + mācību prakse Martina Franca, Itālijā

08.05.2023
 Erasmus+ programmas ietvaros no 15.aprīļa līdz 6.maijam seši topošie apdares darbu tehniķi, arhitektūras tehniķi un interjera dizainera asistenti praktizējās Martina Franca, Itālijā. Prakses laikā projekta dalībnieki apvienoja teorētiskās zināšanas, kas iegūtas tehnikumā ar starptautisku praktiskā darba pieredzi uzņēmumos dažādās profesionālajās jomās. Papildus praktiskajai darba pieredzei projekts bija vērsts uz neformālo mācīšanos, sociālo prasmju attīstību.
Prakses vietas uzņēmumos Itālijā nodrošināja sadarbības partneris- CULTURA E DINTORNI. Kopā ar izglītojamajiem uz praksi devās pavadošā persona, angļu valodas skolotājs Oļegs Ostrovskis.
Brīvajā laikā projekta dalībnieki iepazinās ar Alberobello pilsētu, kas iekļauta UNESCO sarakstā, jo šeit atrodas lielākais Truļļu māju skaits, kā arī Taranto pilsētu, kura  atrodas Taranto līča krastā un ir viena no nozīmīgākajām Itālijas flotes ostām.
Profesionālajā, lingvistiskajā un sociālajā procesā iegūtās kompetences veicinās praktikantu nodarbinātību vietējā un starptautiskajā darba tirgū.
 
Informāciju sagatavoja:
Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļa
« atpakaļ