Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
UZŅEMŠANA 2024./2025.m.g. no 17. jūnija. Vairāk informācijas -> SPIED ŠEIT!
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Svinam Brīvību un Mātes dienu!

11.05.2023
 

1.maijā darbu sāka Latvijas Satvermes sapulce un 4.maijā tika pieņemta vēsturiskā deklarācija “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu” – divi notikumi, atšķirīgs laiks, cilvēki, motivācija, drosme. Pārliecība, ka valsts, kurā dzīvojam, ēdam, izplatām savu kultūru, vērtības, vienmēr būs NEATKARĪGA un BRĪVA. Par to, ka esam dzimuši brīvajā valstī, par to, ka varam izpausties un baudīt dzīvi jāsaka liels paldies mūsu mammām un vecmammām, tieši tāpēc maijā tiek atzīmēta arī Mātes diena. Mātes mīlestība ir kā aplis, kam nav ne sākuma, ne beigu. Tā apaļo un apaļo-aizvien plašāk, skarot ikvienu, kas ir tai pietuvojies. Paldies mammām, ka atbalstāt un iedvesmojat mūs katru dienu.

11.maijā 2023.gada notika Popielas “Latvijas zelta dziesmas” pasākums, kur dalībnieki, izvēloties latviešu dziesmu, demonstrēja savas aktiermeistarības ar grima, tērpu un aksesuāru palīdzību. Popielā piedalījās sekojošās grupas: 1-02a (gr. audz. V.Mamedova), 1-02T(gr. audz. L.Gladeviča), 1-03(gr. audz. S.Svēteņa), 1-15(gr. audz. I.Koluža) 2-02T (gr. audz. I.Kuņicka) un 2-04(gr. audz. I.Kiruka). Audzēkņus vērtēja kometenta žūrija, cilvēki, kuri ir cieši saistīti ar mūzikas pasauli: grupas “Dabasu Durovys” līderis un dziesmu autors - Arnis Slobožaniņš, dziedātāja un komponiste – Lidija Breska,  LIT skolotājs un tautas deju meistars – Mārtiņš Vilcāns un LIT absolvente, O faktora dalībniece – Virginija Martirosjana.

Skatītāju simpātijas balvu ieguva grupa 1-02a (gr. audz. V.Mamedova), pirmo vietu jeb žūrijas simpātija balvu ieguvēji ir 1-03 (gr. audz. S.Svēteņa) un 1-02T (gr. audz. L.Gladeviča) grupas meitenes.

Paldies par šī pasākuma organizēšanu audzināšanas nodaļai, grupas audzinātājiem par savu jauniešu iedrošināšanu, īpašs paldies 1-15 grupas audzinātājai Innai Kolužai par to, ka uzstājās kopā ar audzēkņiem.

Paldies ikvienam, kurš uzstājās un nebaidījās izrādīt interesi par jaunu pasākumu mūsu tehnikumā!

Fotogalerija

« atpakaļ