Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

LBAS konkursa PROFS2023 pusfināls

30.11.2023
 

Ceturtdien, 30. novembrī  Daugavpils Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā notika Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) organizētā konkursa “PROFS 2023” Latgales pusfināls.

Konkurss veicina profesionālo izglītības iestāžu izglītojamo interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, kā arī izpratni par arodbiedrību un sociālo dialogu.

Šogad Latgales pusfinālā piedalījās četras komandas no Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas, Daugavpils Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma, Latgales Industriālā tehnikuma un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma Preiļu struktūrvienības. Latgales Industriālo tehnikumu pārstāvēja: Marika Stagoršne (3-04), Santa Žurņa (3-04), Karīna Lukjanska (2-04), Raivis - Jānis Meļņikovs (2-02a), Raivis Vosels (3-36) un Dana Lozda (3-03).    

Gatavojoties LABS konkursa pusfinālam, izglītojamie   izveidoja mājas darbu – video (multfilmu) par arodbiedrību.

Konkursa laikā komandas piedalījās viktorīnā par darba tiesību, darba aizsardzības un sociālā dialoga tēmām, kā arī risināja vairākas situācijas saistībā ar darba vides un darba tiesiskajām attiecībām. Latgales pusfinālā ceļazīmi uz finālu Rīgā ieguva Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma Preiļu struktūrvienības komanda.     Latgales Industriālā tehnikuma komanda ieņēma 2. vietu.

Paldies tehnikuma izglītojamajiem par ieguldīto darbu un laiku, ko veltījāt gatavojoties konkursam “PROFS 2023”!

Liels paldies profesionālās izglītības skolotājām Margaritai Grigorjevai un Ludmilai Sakajevai par izglītojamo sagatavošanu konkursam.

Fotogalerija

Sagatavoja: Metodiskais un pedagogu tālākizglītības centrs

« atpakaļ