UZŅEMŠANA 2024./2025.m.g. no 17. jūnija līdz 20. augustam. Vairāk informācijas -> SPIED ŠEIT!
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Pie mums norisinājās reģionālās sporta spēles volejbolā jauniešiem

15.02.2024

15.februārī mūsu tehnikuma jaunajā sporta zālē tika aizvadītas pirmās reģionālās grupu turnīra spēles – RTK AMI 34.sporta spēles volejbolā jauniešiem. Sacensībās piedalījās jauniešu komandas no Daugavpils Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma, Rēzeknes tehnikuma, Jēkabpils Tehnoloģiju tehnikuma un Latgales Industriālā tehnikuma. Sacensību uzvarētāji, pirmās divas vietas, 21. februārī turpinās dalību finālsacensībās.

Mūsu tehnikuma volejboja komandai šīs bija jau otrās sacensības divu nedēļu ietvaros. Nedēļu atpakaļ, mūsu puiši izcīnīja vietu TOP! Kausa finālturnīrā Rīgā, 21.aprīlī.

Sacensības uzsākot,  mūsu jaunieši ļoti sīvā cīņā izcīnīja pirmo uzvaru, ar 2:0 pārspējot  Daugavpils Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma jauniešu komandu. Pēdējās divās spēlēs mūsu volejbola komanda rādīja skaistu un azartisku spēli un pelnīti izcīnīja vēl divas uzvaras ar rezultātu 2:0, izcīnot pirmo vietu grupā un ceļazīmi uz finālsacensībām. Otro ceļazīmi uz Rīgu izcīnīja Rēzeknes tehnikuma jaunieši, kurus arī no sirds apsveicam!

Mūsu puišu volejbola komandas sastāvā spēlēja  Daņila Mironovs ( C ), Sandis Cimotišs, Ivans Rustkovs, Maksims Golubevs, Artis Konutis, Deniss Averčenko, Ernests Kauliņš, Arvīds Lonskis, Matīss Sarkanis un Dmitrijs Veļičko. Jauniešus sacensībām sagatavoja skolotājs Edgars Baltacis.

Vēlam mūsu jauniešu komandai veiksmi un cīņas garu fināla sacensībās Rīgā!