īstenošanas vieta
Dagda Višķi
UZŅEMŠANA 2024./2025.m.g. no 17. jūnija līdz 20. augustam. Vairāk informācijas -> SPIED ŠEIT!
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Latgales Industriālā tehnikuma Florbola turnīrs un Sadraudzības spēle ar NAUJENES florbolistiem.

21.03.2024

21. martā noslēdzās kārtējās Latgales Industriālā tehnikuma sporta spēļu sacensības. Šoreiz trijās sacensību dienās divu nedēļu garumā, piedaloties 6 komandām, izglītojamie pēc mācību stundām noskaidroja prasmīgākos tehnikuma florbolistus.

Turnīrā piedalījās šādas komandas: 1-02r/1-35; 1-02a/1-03; 2-02a/1-04; 3-35; 2-15/3-02 un 2-35.

Turnīrā, cīnoties bez zaudējumiem, par uzvarētājiem tika kronēti 2-35 grupas audzēkņi (Deniss Averčenko, Aleksandrs Šersts, Ēriks Zvejnieks, Valdis Giruckis, Maksims Geroimovs, Vadims Škuratovs ), kuri vienīgie pārstāvēja sacensības tikai ar savas grupas audzēkņiem. Otro vietu izcīnīja 3-35 grupas izglītojamie (Deniss Barkovskis, Dmitrijs Veļičko, Normunds Sprancis, Ruslans Marenkovs), kuriem palīgā devās arī sporta skolotājs Edgars Baltacis. Godalgoto vietu pjedestālu noslēdza 1-02r/1-35 komanda (Daniels Soročins, Artūrs Tuls, Nauris Līcītis, Rinalds Ķesters, Jānis Vītoliņš un Daniels Zariņš).

Florbola svētki Latgales Industriālajā tehnikumā noslēdzās ar draudzības spēli pret Naujenes florbolistiem, kad 21.marta vakarā pie mums uz Tehnikuma jauno sporta zāli ieradās Naujenes novada florbolisti. Spēle tika aizvadīta pašā vakarā pulksten 19:00. Spēle tika aizvadīta, spēlējot pilnas trīs trešdaļas pa 20 minūtēm, līdz ar to mūsu puiši un draugi no Naujenes tika pie kārtīgas fiziskas noslodzes.

Spēle noslēdzās ar kaujiniecisku 12:13 rezultātu par labu mūsu viesiem. Jāpiebilst, ka cīņa bija azartiska, emocionāla un saspringta līdz pat pēdējām spēles sekundēm.
Mūsu skolas komandu šajā draudzības spēlē pārstāvēja audzēkņi: Deniss Averčenko, Artūrs Tuls, Aleksandrs Gļeba, Ingars Žurņa, Konstantīns Geikins, Deniss Barkovskis, Dāvis Fjodorovs, Ņikita Vavilovs un skolotājs Edgars Baltacis.