Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
UZŅEMŠANA 2024./2025.m.g. no 17. jūnija. Vairāk informācijas -> SPIED ŠEIT!
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

LIT Atvērto durvju dienas

12.04.2024
 
10.un 11. aprīlī Latgales Industriālajā tehnikumā noritēja Atvērto durvju dienas, kuru laikā tehnikumā viesojās skolēni, vecāki un interesenti no Daugavpils, Jēkabpils, Rīgas, Dagdas, Aglonas un tuvākajiem novadiem. Ekskursijas pa tehnikumu organizēja  Komunikācijas un karjeras centrs un audzēkņu pašpārvalde. To laikā bija iespēja apskatīt tehnikuma telpas, teorijas un praktisko nodarbību klases, iepazīt mācību vidi, piedalīties paraugdemonstrējumos, kā arī dzirdēt pieredzes stāstus no tehnikuma audzēkņiem. Katrā nodaļā profesionālās izglītības pedagogi iepazīstināja ar profesijām un deva iespēju katram jaunietim praktiski tās izmēģināt.

10. aprīlī durvis vēra IPĪV „Dagda”, kur bija iespēja iepazīt krāšņu un kamīnu mūrnieka, apdares darbu tehniķa, apdares darbu strādnieka, ainavu būvtehniķa un konditora palīga profesijas. Savukārt 11.aprīlī  IPĪV „Višķi”   varēja uzzināt vairāk par smago spēkratu mehāniķa, lauksaimniecības mehanizācijas tehniķa un augkopības tehniķa profesijām.

10. un 11. aprīlī tehnikums atvēra durvis apmeklētājiem Daugavpilī, Jātnieku ielā 87, kur bija iespēja iepazīt profesijas būvniecībā, ceļu būvē, metālapstrādē, mašīnzinībās, arhitektūrā, interjera dizainā, siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijās.

Kopumā pasākumu laikā tehnikumu Daugavpilī, Višķos un Dagdā apmeklēja 189 viesi, kuri bija aktīvi un zinātkāri. Esam priecīgi par izrādīto interesi no Rubeņu pamatskolas, Daugavpils Vienības pamatskolas, Indras pamatskolas, Daugavpils Centra vidusskolas, Aglonas Katoļu ģimnāzijas, Daugavpils Iespēju vidusskolas, Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra, Daugavpils 11.vidusskolas audzēkņiem. Esam pateicīgi viesiem, kas izteikuši vēlmi iepazīties ar tehnikumu un profesijām! Gaidām jūs pie mums jau tehnikuma audzēkņu vidū!

Fotogalerija

Informāciju sagatavoja: Komunikācijas un karjeras centrs 
« atpakaļ