Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
UZŅEMŠANA 2024./2025.m.g. no 17. jūnija līdz 20. augustam. Vairāk informācijas -> SPIED ŠEIT!
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Panākumi starptautiskajā konkursā "Kandavas kauss automehāniķiem 2024"

19.04.2024
 

Divu dienu garumā, 18. un 19. aprīlī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā norisinājās Starptautiskais profesionālās meistarības konkurss “Kandavas kauss automehāniķiem 2024.” , kurā savas prasmes un zināšanas, pildot dažādus teorētiskus un praktiskus uzdevumus, demonstrēja 14 topošo automehāniķu komandas.

Divu dienu laikā, komandām bija uzdevumi, kuru laikā bija jāstrādā ar mūsdienīgām datorprogrammām, jāatpazīst savai profesijai svarīgi instrumenti un ķīmijas, jāveic dažāda tipa diagnostika, kā arī elektronikas pārbaudes, kā arī jāparāda savas praktiskās zināšanas auto vadībā, ne tikai virtuālajā simulatorā, bet arī uz speciāli aprīkota mācību braukšanas laukuma.

Stāsta profesionālās izglītības skolotājs Raivis Seļaņins: “Mūsu jaunieši vienkārši bija labi sagatavoti jau pašā mācību procesā. Tā bija laba pieredze turpmākajiem izaicinājumiem.”

Spraigā cīņā 3. vietu ieguva Latgales Industriālā tehnikuma 3. kursa izglītojamie Ričards Miltiņš un Nikita Raņņijs. Apsveicam Nikitu un Ričardu ar panākumiem! Sirsnīgs paldies visiem Metālapstrādes un mašīnzinību nodaļas skolotājiem par jauniešu sagatavošanu dalībai konkursā!

Sagatavoja: Metodiskais un pedagogu tālākizglītības centrs

« atpakaļ