Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
UZŅEMŠANA 2024./2025.m.g. no 17. jūnija līdz 20. augustam. Vairāk informācijas -> SPIED ŠEIT!
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Īstenoto Erasmus projektu noslēguma pasākums

29.05.2024
 

29.maijā norisinājās šajā mācību gadā tehnikumā īstenoto Erasmus+ programmas starptautisko mācību mobilitāšu izvērtēšanas pasākums. Pasākumu atklāja direktore Ināra Ostrovska un direktores vietniece attīstības un inovāciju jomā Inta Laurena.

Pasākuma viesis, Europe Direct Dienvidlatgales centra vadītājs Oskars Zuģickis pastāstīja par plānotajām aktivitātēm- diskusiju pasākumiem, semināriem un projektiem saistībā ar jaunatnes lietām. Līvānu novada Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra “Kvartāls” vadītāja Marija Driksna uzrunāja mūsu jauniešus, aicinot aktīvi līdzdarboties un iesaistīties iniciatīvās, kas saistītas ar jaunu projekta ideju pieteikumu izstrādi un finansējuma piesaisti.

Projektu vadītāja Viktorija Baranovska klātesošos iepazīstināja ar tehnikumā paveikto starptautiskajā sadarbībā un projektu darbā. Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projektu ietvaros šajā mācību gadā tehnikumā īstenotas 80 mācību mobilitātes 9 valstīs. Tā ir gan jauniešu prakse uzņēmumos, gan skolotāju un darbinieku darba vērošana un kursu apmeklējums. Pie mums tehnikumā tika īstenotas 13 mācību mobilitātes. Jaunieši un skolotāji bija ieradušies no Lietuvas, Vācijas un Portugāles.

Lai uzlabotu sadarbības prasmes un komandas darbu, projektu dalībniekiem bija iespēja pildīt dažādus kopīgus uzdevumus un interaktīvi darboties anketēšanas darbā un radošajā darbnīcā. Darbam un sadarbībai ir pozitīva un profesionāla ietekme, kas sekmē ikviena projekta mērķu sasniegšanu. Visi klātesošie atzina, ka Erasmus+ dod nozīmīgu ieguldījumu labās prakses apmaiņā Eiropas izglītības telpā.

 
Sagatavoja:
Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļa 
« atpakaļ