Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Lekciju semināru cikls - Cilvēks 2020 – TOP 10 pieprasītākās prasmes nākotnē - Daugavpils Būvniecības tehnikumā

06.04.2018
  3. aprīlī, projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, Daugavpils Būvniecības tehnikumā norisinājās lekciju – semināru cikla “Cilvēks 2020 – TOP 10 pieprasītākās prasmes nākotnē” nodarbības, ko vadīja vispusīgi veselīga dzīvesveida un personības izaugsmes kustības “Dubulttreniņš” vadītājs, personības izaugsmes treneris, jauniešu līderis Kristaps Kravalis.
Pasākuma ietvaros notika divas nodarbības, kuru laikā, visu pirmo kursu audzēkņiem bija iespēja uzzināt vairāk par “Pasaules ekonomikas foruma 2016” vērtējumu par TOP 10 nākotnes pieprasītākajām prasmēm darba tirgū un to, kā attīstīt šīs prasmes.
Audzēkņi tika iepazīstināti ar Stīvena Koveja teoriju par Holistisku personības attīstības pamatprincipiem – 7 dimensiju pilnveidošanu, kas palīdz veiksmīgāk veidot un attīstīt sevi kā fiziski un mentāli stipru personību, kam ir būtiska loma veiksmīga karjeras ceļa veidošanā. Pie šīm sfērām pieder fiziskā, intelektuālā, emocionālā, sociālā, garīgā, profesionālā un finansiālā.
Nodarbību laikā tika veidota diskusija par to, kāda loma profesijas izvēlē un karjeras attīstībā ir personības izaugsmei un motivācijai, kādas prasmes jaunieši redz kā svarīgas savā dzīvē, ar ko atšķiras cilvēki, kuri ir veiksmīgāki savā karjeras un dzīves ceļā, no mazāk veiksmīgākajiem.
Izaugsmes treneris, Kristaps Kravalis dalījās ar savu pieredzi un izaugsmes stāstu, sniedzot audzēkņiem iedrošinājumu un praktiskus paņēmienus izvirzīt un sasniegt dzīves un karjeras mērķus, par ko jaunieši izrādīja ieinteresētību. 
Paldies ikvienam, kas piedalījās pasākumā un tā organizēšanā!

Fotogalerija


Sagatavoja: Linda Pūdāne
Pedagogs karjeras konsultants

« atpakaļ