Nodarbību saraksts
Zvanu saraksts
Eksāmenu un ieskaišu grafiks
Mācību procesa grafiks
Individuālo nodarbību grafiks
Skolotāju saraksts
Psihologs
Sociālais pedagogs
Ivanovs Viktors
Pirmdiena (13.05.2024)
8:30 - 9:10
Būvniecības process un būvdarbu veidi 1-101 kab.
Grupa: D1-15
8:30 - 9:10
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
9:15 - 9:55
Būvniecības process un būvdarbu veidi 1-101 kab.
Grupa: D1-15
9:15 - 9:55
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
10:05 - 10:45
Būvniecības process un būvdarbu veidi 1-101 kab.
Grupa: D1-15
10:05 - 10:45
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
10:50 - 11:30
Būvniecības process un būvdarbu veidi 1-101 kab.
Grupa: D1-15
10:50 - 11:30
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
12:10 - 12:50
Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde 1-101 kab.
Grupa: D1-15
12:10 - 12:50
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
12:55 - 13:35
Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde 1-101 kab.
Grupa: D1-15
12:55 - 13:25
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
13:45 - 14:25
Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde 1-101 kab.
Grupa: D1-15
13:45 - 14:25
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
14:30 - 15:10
Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde 1-101 kab.
Grupa: D1-15
14:30 - 15:10
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
Otrdiena (14.05.2024)
8:30 - 9:10
Ainavu elementu izbūvēšana 1-101 kab.
Grupa: D-08
8:30 - 9:10
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
9:15 - 9:55
Ainavu elementu izbūvēšana 1-101 kab.
Grupa: D-08
9:15 - 9:55
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
10:05 - 10:45
Ainavu elementu izbūvēšana 1-101 kab.
Grupa: D-08
10:05 - 10:45
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
10:50 - 11:30
Ainavu elementu izbūvēšana 1-101 kab.
Grupa: D-08
10:50 - 11:30
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
12:10 - 12:50
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
12:10 - 12:50
Ģeodēzisko darbu izpilde 1-101 kab.
Grupa: D-01
12:55 - 13:25
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
12:55 - 13:25
Ģeodēzisko darbu izpilde 1-101 kab.
Grupa: D-01
13:45 - 14:25
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
13:45 - 14:25
Ģeodēzisko darbu izpilde 1-101 kab.
Grupa: D-01
14:30 - 15:10
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
14:30 - 15:10
Ģeodēzisko darbu izpilde 1-101 kab.
Grupa: D-01
15:15 - 15:55
Ģeodēzisko darbu izpilde 1-101 kab.
Grupa: D-01
16:00 - 16:40
Ģeodēzisko darbu izpilde 1-101 kab.
Grupa: D-01
16:45 - 17:25
Ģeodēzisko darbu izpilde 1-101 kab.
Grupa: D-01
17:30 - 18:10
Speciālo un rūpnieciski ražoto krāšņu būvēšana un uzstādīšana 1-101 kab.
Grupa: D-01
Trešdiena (15.05.2024)
8:30 - 9:10
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
9:15 - 9:55
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
10:05 - 10:45
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
10:50 - 11:30
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
12:10 - 12:50
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
12:55 - 13:25
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
13:45 - 14:25
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
14:30 - 15:10
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
Ceturtdiena (16.05.2024)
8:30 - 9:10
Ainavu elementu izbūvēšana 1-101 kab.
Grupa: D-08
8:30 - 9:10
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
9:15 - 9:55
Ainavu elementu izbūvēšana 1-101 kab.
Grupa: D-08
9:15 - 9:55
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
10:05 - 10:45
Ainavu elementu izbūvēšana 1-101 kab.
Grupa: D-08
10:05 - 10:45
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
10:50 - 11:30
Ainavu elementu izbūvēšana 1-101 kab.
Grupa: D-08
10:50 - 11:30
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
12:10 - 12:50
Darba rīku un mehānismu uzturēšana un apkope ainavu un koku kopšanas darbos 1-101 kab.
Grupa: D-08
12:10 - 12:50
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
12:55 - 13:35
Darba rīku un mehānismu uzturēšana un apkope ainavu un koku kopšanas darbos 1-101 kab.
Grupa: D-08
12:55 - 13:25
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
13:45 - 14:25
Darba rīku un mehānismu uzturēšana un apkope ainavu un koku kopšanas darbos 1-101 kab.
Grupa: D-08
13:45 - 14:25
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
14:30 - 15:10
Darba rīku un mehānismu uzturēšana un apkope ainavu un koku kopšanas darbos 1-101 kab.
Grupa: D-08
14:30 - 15:10
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
Piektdiena (17.05.2024)
8:30 - 9:10
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
9:15 - 9:55
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
10:05 - 10:45
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
10:50 - 11:30
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
12:10 - 12:50
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
12:55 - 13:25
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
13:45 - 14:25
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
14:30 - 15:10
Apdares darbu tehniķa prakse (Kvalifikācijas prakse) kab.
Grupa: D4-15
Sestdiena (18.05.2024)
Svētdiena (19.05.2024)