Nodarbību saraksts
Zvanu saraksts
Eksāmenu un ieskaišu grafiks
Mācību procesa grafiks
Individuālo nodarbību grafiks
Skolotāju saraksts
Psihologs
Sociālais pedagogs
Krūklande Vovere Inese
Pirmdiena (13.05.2024)
8:30 - 9:10
Latviešu valoda I un Literatūra I 1-202J kab.
Grupa: 1-02R
9:15 - 9:55
Latviešu valoda I un Literatūra I 1-202J kab.
Grupa: 1-02R
10:05 - 10:45
Svešvaloda I (B2) - Angļu valoda - 1/ Latviešu valoda I un Literatūra I - 2 2-209 kab.
Grupa: 1-02a
10:50 - 11:30
Svešvaloda I (B2) - Angļu valoda - 1/ Latviešu valoda I un Literatūra I - 2 2-29 kab.
Grupa: 1-02a
13:45 - 14:25
Latviešu valoda I un Literatūra I 1-202 kab.
Grupa: 1-04
14:30 - 15:10
Latviešu valoda I un Literatūra I 1-202 kab.
Grupa: 1-04
Otrdiena (14.05.2024)
8:30 - 9:10
Latviešu valoda I un Literatūra I 2-204V kab.
Grupa: 1-02R
9:15 - 9:55
Latviešu valoda I un Literatūra I 2-204V kab.
Grupa: 1-02R
10:05 - 10:45
Latviešu valoda I un Literatūra I - 1/Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde - 2 2-204V kab.
Grupa: 1-15
10:50 - 11:30
Latviešu valoda I un Literatūra I - 1/Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde - 2 2-204V kab.
Grupa: 1-15
12:10 - 12:50
Svešvaloda I (B2) - Angļu valoda - 1/ Latviešu valoda I un Literatūra I - 2 2-221V kab.
Grupa: 1-02b
12:55 - 13:35
Svešvaloda I (B2) - Angļu valoda - 1/ Latviešu valoda I un Literatūra I - 2 2-221V kab.
Grupa: 1-02b
Trešdiena (15.05.2024)
10:05 - 10:45
Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde - 1/ Latviešu valoda I un Literatūra I - 2 1-203 kab.
Grupa: 1-35
10:50 - 11:30
Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde - 1/ Latviešu valoda I un Literatūra I - 2 1-203 kab.
Grupa: 1-35
12:10 - 12:50
IKT (1., 2. līmenis) - 1/ Latviešu valoda I un Literatūra I - 2 1-212 kab.
Grupa: 1-02a
12:55 - 13:35
IKT (1., 2. līmenis) - 1/ Latviešu valoda I un Literatūra I - 2 1-212 kab.
Grupa: 1-02a
13:45 - 14:25
Latviešu valoda I un Literatūra I - 1/ Latviešu valoda I un Literatūra I - 2 2-209 kab.
Grupa: 1-15
14:30 - 15:10
Latviešu valoda I un Literatūra I - 1/ Latviešu valoda I un Literatūra I - 2 2-209 kab.
Grupa: 1-15
Ceturtdiena (16.05.2024)
10:05 - 10:45
Latviešu valoda I un Literatūra I 1-203 kab.
Grupa: 1-04
10:50 - 11:30
Latviešu valoda I un Literatūra I 1-203 kab.
Grupa: 1-04
12:10 - 12:50
Kultūra un māksla II 1-203 kab.
Grupa: 2-03
12:55 - 13:35
Kultūra un māksla II 1-203 kab.
Grupa: 2-03
13:45 - 14:25
Latviešu valoda I un Literatūra I - 1/ Latviešu valoda I un Literatūra I - 2 1-202J kab.
Grupa: 1-02b
14:30 - 15:10
Latviešu valoda I un Literatūra I - 1/ Latviešu valoda I un Literatūra I - 2 1-202J kab.
Grupa: 1-02b
Piektdiena (17.05.2024)
10:05 - 10:45
IKT (1., 2. līmenis) - 1/ Latviešu valoda I un Literatūra I - 2 1-212 kab.
Grupa: 1-35
10:50 - 11:30
IKT (1., 2. līmenis) - 1/ Latviešu valoda I un Literatūra I - 2 1-212 kab.
Grupa: 1-35
12:10 - 12:50
Kultūra un māksla II 2-204 kab.
Grupa: 2-03
12:55 - 13:35
Kultūra un māksla II 2-204 kab.
Grupa: 2-03
Sestdiena (18.05.2024)
Svētdiena (19.05.2024)