Nodarbību saraksts
Zvanu saraksts
Eksāmenu un ieskaišu grafiks
Mācību procesa grafiks
Individuālo nodarbību grafiks
Skolotāju saraksts
Psihologs
Sociālais pedagogs
Rižakova Aļona
Pirmdiena (13.05.2024)
8:30 - 9:10
Sociālās zinības un vēsture 2-204V kab.
Grupa: 2-37
9:15 - 9:55
Sociālās zinības un vēsture 2-204V kab.
Grupa: 2-37
10:05 - 10:45
Sociālās zinības un vēsture 2-206V kab.
Grupa: 2-02b
10:50 - 11:30
Sociālās zinības un vēsture 2-206V kab.
Grupa: 2-02b
12:10 - 12:50
Valodas, kultūras izpratne un izpausmes (1., 2. līmenis) 2-204V/Rižakova A. kab.
Grupa: 2-37
12:10 - 12:50
Valodas, kultūras izpratne un izpausmes (1., 2. līmenis) 2-204/Golubeva N. kab.
Grupa: 3-02
12:55 - 13:35
Valodas, kultūras izpratne un izpausmes (1., 2. līmenis) 2-204/Rižakova A. kab.
Grupa: 2-37
Otrdiena (14.05.2024)
8:30 - 9:10
Sociālās zinības un vēsture 2-209 kab.
Grupa: 2-02T
9:15 - 9:55
Sociālās zinības un vēsture 2-209 kab.
Grupa: 2-02T
10:05 - 10:45
Sociālās zinības un vēsture 2-209J kab.
Grupa: 2-02b
10:05 - 10:45
Valodas, kultūras izpratne un izpausmes (1., 2. līmenis) 2-221V/Šukste Ņ. kab.
Grupa: 2-37
10:50 - 11:30
Sociālās zinības un vēsture 2-209J kab.
Grupa: 2-02b
10:50 - 11:30
Valodas, kultūras izpratne un izpausmes (1., 2. līmenis) 2-221V/ Šukste Ņ. kab.
Grupa: 2-37
12:10 - 12:50
Vēsture un sociālās zinātnes I 2-209 kab.
Grupa: 2-03
12:55 - 13:35
Vēsture un sociālās zinātnes I 2-209 kab.
Grupa: 2-03
Trešdiena (15.05.2024)
9:15 - 9:55
Valodas, kultūras izpratne un izpausmes (1., 2. līmenis) 3-204/Šukste Ņ. kab.
Grupa: 2-02T
Ceturtdiena (16.05.2024)
8:30 - 9:10
Sociālās zinības un vēsture 2-221V kab.
Grupa: 1-02R
9:15 - 9:55
Sociālās zinības un vēsture 2-221V kab.
Grupa: 1-02R
10:05 - 10:45
Sociālās zinības un vēsture 2-221V kab.
Grupa: 2-02R
10:50 - 11:30
Sociālās zinības un vēsture 2-221V kab.
Grupa: 2-02R
12:10 - 12:50
Valodas, kultūras izpratne un izpausmes (1., 2. līmenis) 2-221V/ Rižakova A. kab.
Grupa: AM-11
12:55 - 13:35
Valodas, kultūras izpratne un izpausmes (1., 2. līmenis) 2-221V/ Rižakova A. kab.
Grupa: AM-11
Piektdiena (17.05.2024)
8:30 - 9:10
Sociālās zinības un vēsture 2-209 kab.
Grupa: 2-36
9:15 - 9:55
Sociālās zinības un vēsture 2-209 kab.
Grupa: 2-36
10:05 - 10:45
Sociālās zinības un vēsture 2-209 kab.
Grupa: 2-02T
10:50 - 11:30
Sociālās zinības un vēsture 2-209 kab.
Grupa: 2-02T
12:10 - 12:50
Valodas, kultūras izpratne un izpausmes (1., 2. līmenis) 2-209/ Rižakova A. kab.
Grupa: 3-02
12:55 - 13:35
Valodas, kultūras izpratne un izpausmes (1., 2. līmenis) 2-209/ Rižakova A. kab.
Grupa: 3-02
13:45 - 14:25
Kultūras pamati 2-209 kab.
Grupa: 1-03
14:30 - 15:10
Valodas, kultūras izpratne un izpausmes (1., 2. līmenis) 2-209/ Rižakova A. kab.
Grupa: 2-04
Sestdiena (18.05.2024)
Svētdiena (19.05.2024)