Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Uzsākta pieteikšanās mācībām Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā

02.08.2022
 
Mācībām Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 8. kārtā pieteikties varēs strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem ar pabeigtu vai nepabeigtu izglītību, jaunie vecāki, kas atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā un ir saglabājuši darba attiecības, kā arī strādājošie pensionāri. Īpaši aicināti pieteikties sociālā riska grupu nodarbinātie ar zemu vai darba tirgum nepietiekamu izglītības līmeni, lai izmantotu iespēju saņemt kvalifikācijas apliecību un iegūt profesiju.

Daugavpils būvniecības tehnikums astotajā pieteikšanās kārtā piedāvā 6 profesionālās tālākizglītības programmas ar iespēju iegūt kvalifikācijas būvniecības un metālapstrādes nozarēs:

  • Metālapstrāde ar iegūstamo kvalifikāciju Programmvadības metālapstrādes darbgaldu iestatītājs (3.PKL/4.LKI)
  • Metālapstrāde ar iegūstamo kvalifikāciju Programmvadības metālapstrādes darbgaldu operators (2.PKL/3.LKI)
  • Zemes ierīcība ar iegūstamo kvalifikāciju Mērniecības tehniķis (3.PKL/4.LKI)
  • Būvniecība ar iegūstamo kvalifikāciju Ģeotehnikas izpētes tehniķis (3.PKL/4.LKI)
  • Būvdarbi ar iegūstamo kvalifikāciju Sausās būves montētājs (2.PKL3.LKI)
  • Būvdarbi ar iegūstamo kvalifikāciju Betonētājs (2.PKL/3.LKI)
Arī šajā kārtā mācību izmaksas 95% apmērā profesionālās tālākizglītības programmas apguvei, kas dod iespēju iegūt profesiju, sedz ES fondi un valsts, savukārt strādājošā līdzmaksājums ir 5%. Personām no trūcīgām vai maznodrošinātām mājsaimniecībām, kas ir darba attiecībās, mācības ir bez maksas.
Iepazīties ar programmu saturu un pieteikties mācībām varēs līdz 2022. gada 31. augustam, aizpildot pieteikumu mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv

« atpakaļ