Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Izcīnīta uzvara volejbolā

06.02.2024
 
6. februārī Daugavpils Centra vidusskolā tika aizvadītas Latvijā iecienītā TOP kausa Volejbolā priekšsacīkstes (agrāk zināmas kā Lāses kauss volejbolā), kuru uzvarētājs nodrošināja ceļazīmi uz Finālturnīru Rīgā, Skonto Hallē, šā gada 21.aprīlī.

Dalību šajā turnīrā ņēma arī mūsu Latgales Industriālā tehnikuma puišu komanda ar treneri Edgaru Baltaci priekšgalā.

Šajās atlases sacensībās piedalījās piecas komandas: Daugavpils Centra vidusskola, Daugavpils Zinātņu vidusskola, Sventes vidusskola, Daugavpils Valsts pilsētas vidusskola un mūsu LIT!

Spēļu formāts būtiski atšķiras no ierastiem noteikumiem ar to, ka uzvarētāja noteikšanai ir dots laiks, un šajā reizē tas bija divu 7 minūšu setu ietvaros, summējot kopā iegūtos punktus, proti, uzvar tā komanda, kura 14 minūšu nogrieznī iegūst vairāk punktu. Turnīra cīņas izvērtās ļoti spraigas, un līdz pat pēdējām sekundēm nebija skaidrs turnīra uzvarētājs. Tieši mūsu puiši aizvadīja pēdējo spēli cīņā par pirmo vietu ar Daugavpils Zinātņu vidusskolu un lielāko spēles daļu atradās iedzinējos. Parādot augstu disciplīnu, saglabājot mieru un pielietojot meistarību, Latgales Industriālā tehnikuma komanda pēdējās sekundēs izrāva uzvaru pār sāncenšiem un nodrošināja ļoti kāroto ceļazīmi uz finālsacensībām Rīgā.

Mūsu tehnikuma komandas sastāvs - kapteinis Daņila Mironovs, Sandis Cimotišs, Ivans Rustkovs, Maksims Golubevs, Artis Konutis, Deniss Averčenko, Arvīds Lonskis, Daniels Siročins, Matīss Sarkanis un Dmitrijs Veļičko, treneris Edgars Baltacis.
 
Paldies puišiem par emocijām bagāto turnīru un izturību visas dienas garumā, jo sacensības tika aizvadītas pēc mācību stundu laikiem. 
Paldies skolotājiem par pretimnākšanu un skolas vadībai par atļauju piedalīties un aizstāvēt LIT vārdu!
 
Sagatavoja: sporta organizators Jānis Čaplinskis
« atpakaļ