Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
UZŅEMŠANA 2024./2025.m.g. no 17. jūnija. Vairāk informācijas -> SPIED ŠEIT!
Sākums \ Karjera \ Noderīgas saites

Iepazīsties ar profesijām un tajās strādājošo cilvēku darba aprakstiem. Lasi intervijas ar profesiju pārstāvjiem un uzzini, kur mācīties, lai apgūtu kādu no profesijām. 


Nacionālā izglītības iespēju datubāze ir interneta vietne, kurā atrodama informācija par Latvijas izglītības iestāžu piedāvātajām izglītības iespējām.


Sociālo tīklu konti “Tavai karjerai”.

Iespēja uzzināt par karjeras atbalsta jautājumiem, izglītības iespējām Latvijā un ārvalstīs, kursiem, semināriem un citiem pasākumiem, kas var būt saistoši gan jauniešiem, gan karjeras speciālistiem.

  

Noderīgas saites

ES veidotās organizācijas un to pakalpojumi

euroguidance.eu

EUROGUIDANCEIzstrādā, publicē un izplata pārbaudītu informāciju par Eiropas izglītības iespējām. Studiju ceļvedis Eiropā, un iespēja uzdot jautājumu par izglītības iespējām Eiropā.

ec.europa.eu

EURES - Eiropas darba mobilitātes portāls.
Darba piedāvājumi Eiropas valstī, ieinteresētu kandidātu CV, informācija par dzīvošanu un darbu ārzemēs.

europass.lv

EUROPASS - Vienots, standartizēts piecu dokumentu kopums Eiropas Savienības iedzīvotāju prasmju un kompetenču pārskatāmībai, kas palīdz skaidrā un viegli saprotamā veidā apliecināt iegūtās zināšanas, iemaņas un darba pieredzi darba devējiem un izglītības iestāžu pārstāvjiem. Mājaslapā pieejams video par Europass dokumentiem un to pielietojumu.

Valsts iestādēs pieejamie informācijas resursi

nva.gov.lv

Nodarbinātības Valsts aģentūra (NVA)

Bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem noderīga informācija. CV un vakanču katalogs, iespēja pievienot katalogam savu CV vai vakanci. Licencēto darbā iekārtošanas ārzemēs firmu saraksts. Informācija par darbu ārzemēs kā arī par ārzemnieku nodarbināšanu. Apmācības iespējas.

NVA Karjeras pakalpojumi

Karjeras veidošanas jautājumi, Interešu testi jauniešiem un pieaugušajiem, interaktīva karjeras datorspēle, profesiju apraksti (atalgojums, darba apraksts, iespējas, nepieciešamā izglītība u.tml.) un to salīdzināšanas iespēja, augstākās un profesionālās izglītības programmas, kursu datubāze, informācija par darba tirgu un prognozes (informācija pieejama, piereģistrējoties).

izm.gov.lv

Valsts izglītības un zinātnes ministrija

Izglītības sistēma, pārskati par izglītību, vispārējā izglītība, profesionālā izglītība, augstākā izglītība

jaunatne.gov.lv

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra

Informācija par jauniešu aktivitātes veicināšanu un mobilitāti, līdzdalību jaunatnes brīvprātīgā darba, neformālās izglītības un jaunatnes informācijas programmās un projektos, kā arī veicināt jauniešu neformālo izglītību saistībā ar mūžizglītību.

Darba meklējumi

europass.lv

cv-online.lv

workingday.lv 

cvmarket.lv

nva.gov.lv

visidarbi.lv

Europass CV (vienos Curriculum Vitae Eiropas standarts)

Darba piedāvājumi, vakances


Izglītības un nodarbinātības iespēju pētīšana
                   
latvijaskvalifikacijas.lv Latvijas kvalifikāciju datubāze (LKD) ir Latvijā unikāla datubāze, kurā ir apkopotas Latvijas izglītības sistēmā iegūstamās kvalifikācijas. 
niid.lv Nacionālā izglītības iespēju datubāze ir interneta vietne, kurā atrodama informācija par Latvijas izglītības iestāžu piedāvātajām izglītības iespējām.
prakse.lv Nacionālā izglītības iespēju datubāze ir interneta vietne, kurā atrodama informācija par Latvijas izglītības iestāžu piedāvātajām izglītības iespējām.

Augstākās izglītības iestādes

Augstākās izglītības kvalitātes aģentūras platforma, kurā var atrast Latvijā reģistrētas augstskolas/koledžas, studiju virzienus un studiju programmas: https://ej.uz/bb73

  Avots:  www.izm.gov.lv